19V AC/DC Adapter Compatible with Samsung C27FG73FQN LC27FG73FQNXZA C27FG73FQ 27" CFG73 C2 Series Gaming Monitor Quantum Dot FHD 144Hz QLED Curved 19VDC 4.19A 80W Power Supply Cord Charger
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
06
quantity
Product details
Category
  • Kircuit New Global 19V AC/DC Adapter Compatible with Samsung C27FG73FQN LC27FG73FQNXZA C27FG73FQ 27" CFG73 C2 Series Gaming Monitor Quantum Dot FHD 1080p 144Hz 1ms QLED Curved FreeSync +19V 4.19A 80W DC19V 4190mA 19.0V 19 Volt 19 Volts 19VDC 19.0VDC 19 V 19 VDC Switching Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Mains PSU
  • 100% Brand New, High Quality AC/DC Power Charger
  • Input: 100V-240V AC; great for replacemnt or travel back up
  • Build in Dynamic IC, Charger IC & Power fuse for rapid charging and over charge protection.
Brand Kircuit
Color Black
Wattage 80 watts
Manufacturer Shenzhen Waweis Technology Co., Ltd
Power Source Corded Electric
Input Voltage 100 Volts (AC)
Mounting Type Wall Mount
Connector Type Barrel Plug
Output Voltage 19 Volts
Total Usb Ports 1
Compatible Devices C27FG73FQN LC27FG73FQNXZA CFG73
Additional Features 100% Brand New, High Quality AC/DC Power Charger (non-OEM)
Compatible Phone Models C27FG73FQN LC27FG73FQNXZA CFG73
Connectivity Technology Powerline
Main Power Connector Type 2 Pin